Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

PaketKamera Kimdir?

PaketKamera.com gerçek ( reel ) bir kuruluşmudur?

PaketKamera.com Paketkamera Elektronik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi online satış sitesidir. Elektronik ve Güvenlik alanında deneyimli kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bir e-ticaret şirketidir ve belirtilen iletişim adresinde aynı zamanda fiziki mağazası da bulunmaktadır.

PaketKamera.com'un kuruluş amacı nedir?

PaketKamera.com'un kuruluş amacı müşterilerine internet üzerinden ürünlerini tanıtmak ve müşterilerini yormadan en hızlı bir şekilde ürünlerin sevkini tek tıkla yerine ulaştırmaktır.

PaketKamera.com'un içeriği ve görsellerini kendi web sitemde kullanmak istiyorum, sakıncası var mı?

PaketKamera.com'un görselleri ve içeriğinin telif hakları Paketkamera Elektronik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. firmasına aittir. İçerik ve görseller yazılı izin alınmadan hiçbir şekilde kullanılamaz.

PaketKamera.com'a nasıl ulaşabilirim?

PaketKamera.com'a 0212 220 46 64 numaralı telefondan veya destek@paketkamera.com adresinden hafta içi 09:30-18.30 ve Cumartesi günü saat 11:00 - 16.00 arasında ulaşabilirsiniz. 
 

PaketKamera Patentli ürünü nedir?

PaketKamera'nın 2012 yılında patentini almış olduğu hazır tak kullan kamera sistemi paketidir. Kolay montaj malzemeleri ile oluşturulan bu paket ile 2012 yılından beri satılmakta olup kendinizin çok rahat bir şekilde monte edebileceği güvenlik sistemi paketidir.

Anasayfa   |   İletişim   |   Müşteri Hizmetleri

 

iPara Taksit Uygulanacak Kredi Kartları :
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.